نیم تنه ورزشی

در حال نمایش 24 نتیجه

کالاهای موجود

نیم تنه ورزشی

نیم تنه ها برای ورزش هایی مانند پیاده روی، دویدن  طراحی و تولید شده اند. فعالیت های ورزشی ممکن است باعث شود بافت سینه اسیب ببیند  و نیم تنه وظیفه مراقبت از بافت سینه را دارد. به همین دلیل خانم ها نیاز است برای حفاظت از سینه های خود از نیم تنه استفاده کنند. نیم تنه ها در طرح ها و رنگ های گوناگونی تولید می شوند.

مزایا و معایب نیم تنه ورزشی

نیم تنه ورزشی  مناسب  شما، حرکت سینه را به حداقل میرساند و از جهش بیش از حد جلوگیری می کند. اما  سوتین های معمولی که ممکن است به خوبی قفسه سینه را نپوشانند، منجر به درد و حتی آسیب به بافت پستان میشود.
برای کم تر آسیب دیدن  در زمان فعالیت های بدنی  و  در هنگام ورزشی از نیم تنه ورزشی استفاده کنید . چرا که بسیاری از بانوان عزیز، احتمالا به دلیل دردهای عضلانی از انجام برخی از ورزشها خودداری می کنند. در حالی که پوشیدن سوتین های ورزشی از زیر لباس، تا حد زیادی از بروز این عوامل ممانعت مینماید.

نیم تنه ورزشی برای از بین بردن تعریق، کمک به حرکات کششی و جلوگیری از تحریکات پوستی، احتیاج به پارچه ای نرم، کشی و قابل تنفس دارند. برای دخترانی که سینه هایی پر حجم دارند، بندهای پهن و درزهای صاف برای جلوگیری از بریدگی و حساسیتهای پوستی ضروری است.

تفاوت میان سوتین و نیم تنه

نیم تنه؛ دارای دو سری بند پهن در بخش شانه ها و یک تکه در بخش سینه ها است که نیمی از تنه خانمها را تا زیر سینه میپوشاند. از جمله تفاوتهای نیم تنه با سوتین؛ عدم وجود فنر و یا سیم در داخل آنها، راحتی فوق العاده در بدن، انعطاف پذیری بالا و داشتن حمایت کافی از سینه ها است.

لباس زیر ورزشی میتواند  انگیزه و اعتماد به نفس شما را افزایش دهد.

سوتین های روزمره برای حمایت از سینه ها و استایل و زیبایی استفاده میشوند. در حالی که داشتن لباس زیری که در هنگام راه رفتن و یا ورزش کردن از سینه ها، بیشترین حمایت و پشتیبانی را انجام دهد، ضرورت دارد.

نیم تنه ها انواع و کاربرد های زیادی دارند. نیم تنه ها به دو دسته کلی تقسیم می شوند نیم تنه های ورزشی و نیم تنه هایی برای مصارف روزانه

نیم تنه های ورزشی کمک می کند درد عضلانی کمتری داشته باشید و بعد از ورزش میزان آسیب پذیری شما کمتر شود.

نیم تنه های ورزشی از تعریق بیش از حد جلوگیری می کند.

اطلاعات بیشتر ...