تیشرت

نمایش 1–24 از 50 نتیجه

کالاهای موجود

تیشرت

تیشرت (تی شرت ) یک نوع پوشاک برای استفاده روزمره می باشد که از پارچه مختلفی تولید می کنند.در طراحی تیشرت ها از یقه های گرد و ممکن است کوتاه و حتی بلندبه کار ببرند. از تیشرت ها برای فعالیت های مختلف ذر زندگی روزمره و حتی در فعالیت های ورزشی استفاده می کنند.

شاید برایتان سوال چرا نام این پلوز پارچه ای تیشرت است. به دلیل شکل ظاهری ان، استین های ان به شکل حرف T است و ان را تیشرت نام گذاری کرده اند.

تیشرت ورزشی: تیشرت های ورزشی هم همانند تیشرت های معمولی طراحی می شوند اما با این تفاوت که از جنس هایی استفاده می شود کشسانی خوبی دارند و مچنین قابلیت جذب تعریق را دارند تا ورزشکاران بتوانند به راحتی فعالیت های ورزشی خود را انجام دهند.

تاریخچه تیشرت

ایده تیشرت اقتباس گرفته  از لباس زیر که در قرن نوزدهم استفاده می شده است ابتدا این  لباس های  زیر یکسره یا سرتا سری بودند  به دو قسمت بالاتنه و پایین تنه تقسیم می شدند، به شکلی که قسمت بالاتنه به حد کافی بلند بود تا به زیر خط کمربند برسد. این لباس ها دارای دکمه و بدون دکمه بودند.

تیشرت

چرا تیشرت گفته می شود ؟

تیشرت های از اغازین روزهای تولید خود تا کنون بدلیل راحتی و سادگی مورد توجه عموم واقع شده اند. یقه تی شرت های گرد هستند اما تیشرت های یقه دار هم تولید می شود که به ان ها پولوشرت می گویند.

علاوه بر این  بعضی از تیشرت ها  به صورت جیب دار طراحی و تولید می شوند تیشرت ها برای مناطقی که هوای انجا سردتر است  با پارچه ضخیم تر و استین بلند تولید می شود.

تیشرت  پوشش رسمی نیست و معمولا کسی با تیشرت در مراسم عروسی شرکت نمی کند.  و یا در جلسات رسمی شرکت نمی کنند.  ما  تیشرت ها  را می توان در مکان های غیر رسمی مانند مهمانی های خودمانی، مدرسه و دانشگاه، تفریح، باشگاه ورزشی، خرید و … استفاده کرد. مخصوصا در فصول گرم سال و مناطق گرمسیری برای روزهای افتابی و گرم  بسیار مناسب است.

جنس تیشرت

تیشرت هایی که امروزه طراحی و  تولید می شوند نخی (پنبه ای) یا از جنس ویسکوز هستند. بعضی از تی شرت ها  اسپان، فلامینت ورزشی یا ترکیبی از نخ ها مثلا هفتاد درصد پنبه و سی درصد الیاف مصنوعی هم تولید می شوند. جنس اسپان در برابر پنبه و ویسکوز ضعیف تر است. همین طور جنس پنبه بهتر از ویسکوز است اما ویسکوز مصنوعی نیست و مواد آن از طبیعت و الیاف و الوار بدست می آیند و در صنعت به نخ تبدیل می گردند.

خرید آنلاین تیشرت

همان طور که می دانید باتوجه به نزدیک شدن به اخر سال و شلوغی شهر، خرید انلاین بهترین پیشنهاد است اینگونه هم در زمان و هم در هزینه های خود صرفه جویی خواهی کرد. در هنگام خرید انلاین شما می توانید به برند و سابقه ان توجه نمایید هم چنین به داشتن اینماد و دیگر مجوز های فروشگاه دقت نماید.

فروشگاه انلاین تولیدی  مبیا اسپرت و با سالها تجربه درزمینه تولید پوشاک ورزشی یکی از بهترین گزینه ها برای خرید انلاین می باشد. زیرا علاوه بر سابقه طولانی، تضمین کیفیت و قیمت دارند هم چنین می توانید سفارش خود را بدون قید و شرط مرجوع نماید.

اطلاعات بیشتر ...