نحوه اندازه گیری مایو شنا

اندازه گیری سایز مایو شنا

راهنمای اندازه گیری سایز مایو شنا

مایو شنا یکی از مهم ترین و ضروری ترین تجهیزات و لوازم شنا می باشد و انتخاب سایز مناسب در مایو شنا تاثیر مستقیمی در عملکرد مناسب و راحتی آن دارد و بی توجهی به آن می تواند باعث ناراحتی و کاهش اعتماد به نفس و … می شود در این مقاله به نحوه اندازه گیری سایز مایو می پردازیم.

 

اندازه گیری سایز مایو شنا زنانه

برای انتخاب سایز مناسب مایو شنا زنانه با ید قد و اندازه ، قفسه سینه، کمر و ناحیه باسن  را داشته باشید تا مایو شنا تناسب مناسب را داشته باشد.

اندازه قفسه سینه : از یک نوار اندازه گیری برای اندازه گیری کامل ترین قسمت سینه خود استفاده کنید. اطمینان حاصل کنید خیلی سفت یا شل نباشد.

اندازه دور کمر:  باریک‌ترین قسمت کمر خود را اندازه بگیرید، معمولاً حدود یک اینچ بالاتر از ناف را در نظر بگیرید.

اندازه دور باسن :  پرترین قسمت باسن خود را اندازه بگیرید، معمولاً حدود 7 تا 9 اینچ زیر کمر را برای اندازه گیری در نظر بگیرید.

در نتیجه اندازه های خود را با نمودار اندازه مقایسه کنید تا اندازه مناسب خود را تعیین کنید. پوشیدن لباس شنا یکی از بهترین راه ها برای انتخاب سایز مناسب است. اگر فرصت امتحان آن را در فروشگاه ندارید، می توانید به صورت آنلاین مایو را سفارش داده و پس از دریافت آن را امتحان کنید.

اما نکته مهم در اندازه لباس های شنا این است که به مرور زمان کمی کوچک شوند. اگر بین سایزها هستید، سایز بزرگتر را برای تناسب راحت تر انتخاب کنید.

با انجام این مراحل می توانید سایز مایو زنانه خود را به دقت اندازه گیری کنید و مایو مناسب بدن خود را بیابید.

 

 

اندازه گیری سایز مایو شنا مردانه

اندازه گیری صحیح سایز مایو شنا مردانه ، بسیار مهم است و  می توانید در انجام حرکات و راحتی آن تاثیر گذار باشد.

1.اندازه گیری دور کمر: ابتدا باید دور کمر خود را اندازه بگیرید.برای اندازه گیری، متر را به اندازه دور کمر خود بکشید و مقدار آن را یادداشت کنید.

  راهنمای انتخاب مایو شنا براساس رنگ پوست

2.اندازه گیری قد: برای اندازه گیری قد خود، بهتر است با پاهای برهنه بایستید. سپس از قسمت بالای سر تا قسمت پایینی پاهای خود، قد خود را اندازه بگیرید. برای اندازه گیری، متر را از قسمت بالای سر تا قسمت پایینی پاهای خود بکشید و مقدار آن را یادداشت کنید.

3.اندازه گیری قد پاها :  برای این کار، باید اندازه پاهای خود را از قسمت بالای پا تا قسمت پایینی آن بگیرید. برای اندازه گیری، متر را از قسمت بالای پا تا قسمت پایینی آن بکشید و مقدار آن را یادداشت کنید.

 

 

 

اهمیت سایز مایو شنا مناسب

 

انتخاب مایو شنا مناسب و با سایز مناسب بدن  می تواند بر عملکرد و زیبایی مایو تأثیر بگذارد. در ادامه چند دلیل برای اهمیت اندازه گیری سایز مایو شنا را بیان می کنیم:

 

  1. راحتی در حرکت  : پوشیدن یک مایو مناسب می تواند راحتی شما را در هنگام شنا افزایش دهد. اگر لباس شنا خیلی تنگ باشد، نمی توان حرکات شنا را به درستی انجام داد و ، در حالی که لباس شنای بیش از حد گشاد ممکن است باعث کشش در آب شود و شنا را دشوارتر کند.
  2. زیبایی و ظاهر جذاب : پوشیدن یک مایو شنا  مناسب می تواند ظاهر شما را بهبود بخشد و به شما اعتماد به نفس بیشتری بدهد. لباس شنای خیلی کوچک می تواند برآمدگی و شکاف ایجاد کند، در حالی که لباس شنای خیلی بزرگ می تواند چین و چروک و چین های نامطلوب ایجاد کند.
  3. دوام  بیشتر : لباس شنای که اندازه مناسبی دارد کمتر کشیده می شود، و درنتیجه باعث آسیب ندیدن مایو در طولانی مدت می شود ولی زمانی که خیلی تنگ است، می‌تواند فشار زیادی به درزها و پارچه وارد کند و باعث فرسودگی سریع‌تر آن شود.

 

 

نتیجه گیری

به طور خلاصه، انتخاب مایو سایز مناسب برای راحتی، زیبایی و ظاهر خوب و همچنین اعتماد به نفس  اهمیت بسیار زیادی دارد. هنگام انتخاب لباس شنا، اندازه گیری دقیق و توجه  به جدول  سایز مهم است و سعی کنید استایل های مختلف را امتحان کنید تا بهترین متناسب با نوع بدن و نیازهای شنای شما را پیدا کنید. با رعایت این نکات می توانید مایو سایز مناسب خود را بیابید و از بهترین فروشگاه های اینترنتی و تولید کننده پوشاک ورزشی خریداری کنید و  از شنا با راحتی و شیک بودن لذت ببرید.

 

3.7/5 - (4 امتیاز)
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *