انواع مدل های مایو شنا مردانه

انواع مدل های مایو شنا مردانه

معرفی انواع مدل های مایو شنا مردانه

یکی از مفرح ترین ورزش‌های جهان شنا کردن می‌باشد. ورزش شنا مانند ورزش‌های دیگر الزاماتی دارد که از آن‌ موارد می توان به مایو شنا مردانه است. لباس های روزمره ما  با مولکول های آب اصطکاک  ایجاد می کند و آب را خیلی زیاد د ر خود جذب می کند  و باعث می شود شما در آب خیلی سریع خسته شده و  یا اینکه احتمالا شما نمی توانید  به خوبی شنا کنید.

همچنین آزادی نداشتن در مایو شنا  سرعت شناکردن شما را  کاهش می  دهد. مایو به شما کمک می‌ کند، شما به راحتی در آب شنا کنید و با بالاترین سرعت خود در آب حرکت کنید.

 

چرا باید از مایو شنا استفاده کرد؟

در پارچه مایو شنا از الیاف پلاستیک  استفاده شده است. همین هم باعث می‌شود مایو شنا از نظر بهداشتی در اب استخر  نسبت به لباس های  معمولی عملکرد بهتری داشته باشد. مایو شنا  آلودگی  های کمتری را به خود جذب می کند. به همین دلیل برای شنا کردن باید از مایو شنای  مردانه استفاده کنید.

همه ما از  آلوده شدن آب توسط سایرین حساس هستیم، شما هم باید به همان اندازه حقوق دیگران را رعایت کنید.  مایوشنا  انواع گوناگونی دارد که در ادامه به انواع مایو شنا مردانه می پردازیم. شما میتوانید طبق سلیقه خود انتخاب نمایید.

 

مایو شنا چیست؟

مایو شنا  یا همان  لباس مخصوص شنا،  که برای قسمت‌های خصوصی بدن علاقه مندان به شنا طراحی و تولید شده است. مایو یک کلمه فرانسوی است که وارد زمان فارسی  شده است. استفاده از مایو شنا سبب حفظ بهداشت فردی و عمومی استخرهای  شنا می‌شوند.

جنس  مایو شنا از پارچه‌های پلاستیکی  تولید می شود مانند ریون،  و شاید برای بعضی از افراد حساسیت ایجاد کند. اگر بعد از شنا  آن قسمت از بدن که به مایو شنا در تماس است، دچار خارش و قرمزی شد شما به آن جنس  حساسیت دارید و باید از مایو‌شنا های ضد حساسیت استفاده کنید.

مدل های مختلف مایو شنا مردانه

 

مایو شنا مردانه رکابی

مایو شنا رکابی  به دلیل نداشتن پایه بسیار جذب است و فقط قسمت های خصوصی بدن را می  پوشاند. این مایو شنا مخصوص شناگران حرفه ای و  مسابقات شنا است. زیرا بسیر سبک و در عین حال از الیاف ضد  و سبکی تولیدی شده اند سرعت شناگران را در آب افزایش می دهد.

مایو رکابی شنا مردانه  برای شنای تفریحی و عمومی  ذر استخر و یا سواحل توصیه نمی‌شود. زیرا خیلی جذب است  و ممکن است از نظر روحی باعث  شود شما راحت نباشید.

 

مایو شنا مردانه پا‌دار

 مایو شنا مردانه پادار انتخابی خوبی برای شنا در سواحل و مکان های عمومی است.  و یا اگر تمایلی ندارید در بین سایر افراد از مایو شنا های جذب استفاده نماید. مایو شنا  مردانه پادار برایتان مناسب است. این مدل از مایو شنا علاوه بر پوشاندن  قسمت‌های خصوصی بدن شناگران مقداری از پاها را نیز می پوشاند.

 

مایو شنا پادار مردانه - مبیااسپرت

 

 

 

 

 

مایو شنا مردانه ضد آلرژی

همان طور که گفتیم در مایو شنا از الیاف مصنوعی بیشتری استفاده می شود تا اب را خود به خود جذب نکند. و سرعت شناگران را در اب کاهش ندهد.  بدن بعضی  از افراد به جنس مایو شنا  حساسیت دارد، یعنی این افراد هنگامی که   با مایو شنا الیاف مصنوعی شنا می کنند

دچار علائم آلرژی یا حساسیت  مانند: خارش پوست و قرمزی پوست  می‌شوند. به همین دلیل این افراد باید از مایو شنا های ضد حساسیت استفاده کنند. تا دچار الرژی های پس از شنا کردن نشوند.

 

مایوشنا غواصی مردانه

مایو شنا غواصی مردانه برای شناگران حرفه ای و غواصان طراحی شده است. مایوشنا  غواصی مردانه انان که به دنیای زیر دریا علاقه مند هستند  گزینه خوبی خواهد بود. این مایو شنا  اغلب به صورت یکسره هستند و یا در بعضی از مدل ها دارای آستین و شلوار بلند نیز  هستند و یا آستین کوتاه و شلوارک دارند.

 

 

مایو شنا شلوارکی مردانه - مبیا اسپرت

 

 

 

سخن پایانی

از انجایی که مایو شما یکی از ملزومات شنا کردن است در انتخاب دقت کافی داشته باشید تا از شنا کردن لذت ببرید و هم چنین بتوانید به خوبی بودجه خود را مدیریت کنید. دنیای پوشاک ورزشی مردانه بسیار متنوع است به همین دلیل انواع مایو شنا نیز بسیار تنوع دارد و باید بدانید برای چه هدفی قصد خرید مایو شنا دارید؟

مایو شنا مردانه بسیار متنوع است، معروف ترین و بهترین مایو شنا، مایو شنا پادار مردانه است. این مایو شنا بدلیل انکه قسمت هایی از پا را می پوشاند برای شنا کردن در سواحل هم مناسب است. اگر شناگر حرفه ای هستید و در مسابقات شنا شرکت می کنید می توانید از مایو شناهای رکابی استفاده نماید.

 

 

 

مطلب پیشنهادی : روش های نگهداری مایو شنا

 

رای خودرا ثبت کنید
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *