مدل های مایو شنا زنانه متناسب با فرم بدن

مدل های مایو شنا زنانه

 

بهترین مدل های مایو شنا زنانه

 

ما در مقالات قبلی در رابطه مایو شنا صحبت کردیم در این قسمت تصمیم داریم دررابطه با انتخاب بهترین مدل های مایو شنا زنانه  مطالبی را بنویسیم. همه می دانیم که برای شنا چه به منظور تفریح و شنای حرفه ای نیاز هست که مایو ، متناسب با نیاز خود انتخاب کرده و سپس راهی استخر شد. مایو علاوه بر اینکه کمک زیادی به حفظ بهداشت فردی می کند باعث می شود در سرعت شما هنگام شنا کردن افزایش یابد. تقریبا در زمینه ها وقتی صحبت از بانوان به میان است حتما تنوع  زیادی هم در ان صنعت است. این موضوع در مایو شنا هم صدق می کند و مایو شنای بانوان متنوع ترین پوشاک در صنعت مایو شنا است.

 

انواع  مدل مایو شنا زنانه

همان طور که بالا ذکر شد بیشترین تنوع در بین مایوشنا مربوط به مایو شنا زنانه است. انواع آن را می توان به اختصار بیان کرد. مایو سه تکه زنانه، مایو دو تکه زنانه، مایو یک تکه زنانه، مایو زنانه پوشیده، مایو زنانه آستین دار، مایو شنا دامن دار که شما با توجه به سلیقه و اینکه برای چه منظوری شنا می کند می توانید از بین مدل های متنوع انتخاب کنید. رنگ های مایو شنا زنانه  هم بسیار زیاد است. علاوه براین موارد انتخاب مایو شنا در خوش فرمی و گاهی هم انتخاب درست مایو شنا در افرادی که نقص اندامی دارند منجر به عدم نشان دادن آن می شود.

 

مایو شنا زنانه مناسب بدن شکل گلابی

اگر شما در قسمت تحتانی اندام خود دچار مشکل هستید و شبیه گلابی است. موقع خرید مایو باید طرح هایی را انتخاب کنید که در قسمت فوقانی اندام شما جلب توجه ایجاد کند ودرای طرحی شلوغ باشد . مایوهایی با رنگ های روشن که خیلی برایتان تنگ نباشد و یا شورت برای شما مناسب است. مدل هایی روی شکم پوشش بیشتری هم می توانند گزینه مناسبی برای شما باشد.

 

 

 

مایو شنا زنانه مناسب بدن شکل گلابی 

مایو شنا زنانه برای بدن شبیه سیب

 

اگر هیکل  و استایل شما شبیه سیب  است ، در وسط مشکل دارید ، یعنی. شکم و پهلودارین  در این مورد ، برای خرید مایو ، باید مدل هایی را انتخاب کنید که روی قسمت تحتانی بدن تمرکز کرده و در عین حال پوشش بیشتری روی شکم داشته باشند.  مایو شنا های یک تیکه هم برای شما مناسب است. مایو هایی که در قسمت دارای تور و یا طرح می باشند و هر قدر مایو شنا در قسمت شکم تنگ تر باشد مناسب تر است.

 

 

مایو شنا زنانه مناسب اندام لاغر

در صورتی که  برای شما مهم است که لاغر و  به نظر برسید ، مایو یک تکه رنگی به شما پیشنهاد داده می شود. بهترین مدل برای شما مایو شنا بیکینی با توجه به فرم بدنی شما می باشد اما  در انتخاب مایو شنا زنانه با این تناسب اندام وفرم بدن باید توجه داشته باشید که چه میزان پوشش را می پسندید اگر پوشش  برای شما اهمیت زیادی دارد ، مدل  های مایو شنا یک تیکه و یا لباس شنا را خریداری کنید که پوشش بیشتر  و بهتری دارند.

از نظر رنگ ، رنگ های تیره برای مناطقی مناسب است که می خواهید نازک تر به نظر برسید. به عنوان مثال ، اگر اندام شما به گونه ای می باشد که  سینه های کوچک و کمر پهن دارید ، از ترکیب رنگ روشن و تیره استفاده کنید که جذابیت بیشتری را به همراه دارد.

 

 

مایو شنا زنانه مناسب اندام لاغر

 

 

مایو شنا زنانه با پوشش بیشتر

 

برای خانم هایی که به هردلیلی تمایل دارند مایو شنایی استفاده کنند که پوشیده باشند هم در بازار طرح هایی در نظر گرفته شده و می توانند از مایو شنا های یک تیکه استفاده کنند و همین طور ان هایی که تمایل دارند پوشش کاملی داشته باشند نیز می توانند از مایوهایی با طرح اسلامی طراحی شده استفاده کنند. این پوشش کامل کمک می کند تا بر علاوه بر پوشش اگر در دریا شنا می کند کمتر دچار افتاب سوختگی شوید.

 

نتیجه گیری

شما می توانید با توجه به هیکل، سلیقه، و حتی اینکه کجا می خواهید شنا کنید مایو شنا انتخاب کنید. مایو شنای بانوان بیشترین تنوع را دارد و بدون هیچ گونه نگرانی در دنیای پوشاک شنا  خرید کنید و از ورزش جذاب شنا لذت ببرید. در نظر داشته باشید که هیچ محدودیتی  برای انتخاب وجود ندارد و ما صرفا راهنمایی کردیم و این شما هستین که در اخر انتخاب می کنید چه مایو شنایی مناسب شماست.

 

 

 

مطلب که به شما پیشنهاد می شود: فواید ورزش شنا

 

 

 

 

 

 

 

5/5 - (1 امتیاز)
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *